Carolina Herrera Good Girl

W 2016 roku  Marka Carolina Herrera stworzyła linię Good Girl
W skład perfum wchodzi:

  • kawa, migdały- głowa (nuta, którą poczujemy zaraz po psiknięciu)
  • jaśmin, tuberoza- serce (nutę poczujemy po ok. 10 minutach )
  • fasola tonka, kakao- baza (wyczuwalna po ok. 20 minutach, mniej intensywna, ale zostanie najdłużej).

Woda perfumowana Carolina Herrera Good Girl Good należy do zapachów kwiatowych i orientalnych, a przy tym ma oryginalną kompozycję. Flakon jest w kształcie seksownego oraz kobiecego buta- szpilki.  

Carolina Herrera GOOD GIRL

Zapach GOOD GIRL długo się utrzymuje, nie męczy, mimo cięższych nut. Są to perfumy dla kobiet z charakterem, jednocześnie zmysłowe, zadziorne. Bez wątpienia kobieta poczuje się seksownie będąc ubrana tym zapachem. Nie za ciężkie, ani duszące- choć do typowo kwiatowych nie należą. Zapach jest idealny do używania porą wieczorową, na specjalne okazje, a także w zimowe dni.

Chanel Chance, Good Girl i Good Girl Legere


Jak stałam się ich posiadaczką słynnej szpilki?  „But” wypatrzyłam u mojej siostry. Była to lżejsza wersja w przeźroczystym flakonie Good Girl Legere, która mnie bardzo urzekła. Ja jednak wybrałam wersję mocniejszą w ciemnym flakonie. I  poprosiłam o Good Girl na prezent i był to znakomity wybór. Zdecydowanie zaiskrzyło między nami.  Jestem w nich na dzień dzisiejszy zakochana. Ale czy to „grzeczna dziewczyna”? Z tym polemizowałabym ;). 

Zestaw Good Girl

Na koniec kilka słów o Good Girl Légère:

Jest to nowość z 2018 roku. Jest to orientalny zapach:

  • dla indywidualistki
  • do używania na co dzień; kwiatowy zapach
  • Carolina Herrera Good Girl Legere to lżejsza odsłona klasycznych perfum, z który zabrano ciężkie nuty kawowe oraz kakao, a zamian dodano olejek ylang-ylang. Moim zdaniem perfumy są lżejsze od podstawowej wersji, ale dalej dosyć wyraziste. Są kwiatowe, nadają się do używania na co dzień.  Dalej są dość wyraziste, ale to moja subiektywna opinia. Niemniej również polecam.

 
Perfumy Carolina Herrera Good Girl mogą być świetnym pomysłem na prezent, jednak odradzam kupowanie w ciemno. Na pewno nie wszystkim przypadnie do gustu.

A Wy miałyście okazję testować któryś słynny but Caroliny Herrera? Co sądzicie? Jeżeli jeszcze nie wąchaliście zachęcam wybrać się do drogerii i sprawdzić;).  

Tutaj możecie kupić perfumy:
https://www.douglas.pl/Perfumy-Perfumy-damskie-Perfumy-Carolina-Herrera-Good-Girl_productbrand_3000079585.htmlhttps://www.douglas.pl/Perfumy-Perfumy%20damskie-Zestawy-Carolina-Herrera-Good-Girl-Legere-Legere_product_051616.html?trac=pl.10r.Prudsys…Products.000001&sourceRef=ext:prudsyshttp://www.sephora.pl/Perfumy/Dla-Kobiet/Wody-perfumowane/Good-Girl-Woda-Perfumowana/P2700015http://www.sephora.pl/Perfumy/Dla-Kobiet/Wody-perfumowane/Good-Girl-Legere-Woda-Perfumowana/P3337009https://www.iperfumy.pl/carolina-herrera/good-girl-woda-perfumowana-dla-kobiet/https://www.iperfumy.pl/carolina-herrera/good-girl-legere-woda-perfumowana-dla-kobiet/

#Carolina Herrera #GoodGirl #GoodGirlLegere #Douglas #Sephora #perfumy

1 Comment

Add Yours

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *