Dlaczego chcę prowadzić blog?

Witam serdecznie na moim blogu  https://renee-metera.com/ . Pomysł pisania bloga pojawiał się  kilka lat temu, myśl wracała… W końcu postanowiłam się zabrać za odkładany plan. Bardzo się cieszę, że nastał ten dzień! Choć tak naprawdę już kilka miesięcy wcześniej zabrałam się do pracy, aby ten wpis mógł się dzisiaj pojawić. Chciałabym więc odpowiedzieć na postawione pytanie: dlaczego chcę prowadzić blog?

1. Spełniam jedno z moich marzeń. Od dziecka uwielbiam pisać. Pisałam wiersze, opowiadania, długie listy do koleżanek, chciałam być pisarką. Niestety pod wpływem innych zajęć hobby poszło w odstawkę. Z upływem czasu zaczęłam tęsknić, aż postanowiłam, że muszę do tego  wrócić.  To marzenie bardzo długo było w mojej głowie, więc czas najwyższy je zrealizować. Jestem przekonana, że przyczyni się to do mojego rozwoju osobistego, a z upływem czasu pojawią się w moim życiu nowe możliwości.

2. Wyzwanie. Lubię wyzwania i chcę podnieść poprzeczkę wyżej. Blog to świetna okazja do samorealizacji. Chciałabym bardzo aby w przyszłości blogowanie stało się moim głównym zajęciem. 

3. Współpraca i poznawanie nowych osób. Jestem pewna, że blogowanie pozwoli mi na zbudowanie ciekawych relacji z ludźmi i wzajemną pomoc. Nie wiem jak Wy, ale  bardzo często zaglądam na blogi oraz oglądam vlogi. Czerpię i zyskuję z nich ogromną wiedzę, a tym samym poprawiam jakość życia. Kupiłam mnóstwo kosmetyków i ubrań z polecenia osób, które obserwuję. Dużo się uczę, a także unikam błędów np. na podstawie recenzji, przydatnych informacji o produkcie, marce itp. W moim przypadku najczęściej są to kosmetyki, miejsca, porady zdrowotne i żywieniowe.

4. Zarabianie. Nie będę ukrywać, że chcę kiedyś osiągnąć dochód i różne przywileje związane z prowadzeniem bloga. Na pewno bloger(ka), który płaci i inwestuje w swoją stronę chce zarabiać pieniądze. Internet dla wielu osób jest jedynym źródłem utrzymania, jednak nie wszyscy chcą o tym mówić. Jeśli moja praca tutaj będzie zasługiwać na zarabianie będę szczęśliwa. I nie mam na myśli pisania dla pieniędzy, chcę się skupić na ważnych i ciekawych rzeczach. 

5. Pamiętnik. To coś co zostanie ze mną na zawsze, dla przyszłych pokoleń. Bardzo lubię czytać to co zrobiłam kiedyś. Moja wyobraźnia odtwarza z doskonałą precyzją przeżyte chwile. Daje mi to wielką satysfakcję.

 6. Wstęp do vlogowania. Uwielbiam oglądać dodawane filmy, śledzę vlogi innych. Myślę, że w przyszłości ten cel również zrealizuję.

7. Wprowadzenie produktów na rynek. Może za daleko sięgam, ale dlaczego nie!? Zawsze warto spróbować! Skoro dzisiejszy świat daje nam tyle możliwości, dlaczego nie prowadzić blogu?

Zapraszam do czytania, polubienia mojej strony internetowej, dziękuję za wizytę!

Renee Metera

#blog#blogger#renee#wyzwanie#lubiępisać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *